Hallgatói mobilitási lehetőség a szomszédos országok egyetemeire (CEEPUS)

A Tanszék partner intézményeivel működő CEEPUS (ceepus.info) hálózati mobilitás keretében a következő tanévben 1 és 3 hónapos hallgatói mobilitási ösztöndíjakra lehet pályázni a környező országok egyetemeire. Elsősorban a következő intézményekbe tudunk helyet biztosítani:

Kielce University of Technology (Lengyelország)

Rijeka University (Horvátország)

Ostrava University of Technology (Csehország)

Ezen felül a szomszédos országok egyetemei szinte mindegyikébe egyeztetéssel lehet helyet találni. A részletekről bővebben a hálózatok hazai koordinátorát, Dr. Szalay Tibort lehet kérdezni. Jelentkezni is nála lehet a szeptemberben kezdődő szemeszterben tervezett mobilitások esetén 2019. június 10-ig, a 2020. februárjában kezdődő szemeszterre pedig ez év szeptember 30-ig.

A CEEPUS mobilitási rendszerről részletesebb információt a Tempus Közalapítvány honlapján is lehet.