WRO Advanced Robotics Challenge 2016. április 22-23., Debrecen

Kedves Hallgatók!

2016. áprilisában először kerül megrendezésre a WRO Advanced Robotics Challenge magyarországi regionális fordulója a National Instruments Virtuális Műszerezésért Alapítvány és az Edutus Főiskola közös szervezésében.

A WRO (World Robot Olympiad) már több mint 50 országban van jelen, köztük Magyarországon is, és több mint 20.000 csapatot mozgat meg évente.

A versenyen 17-25 éves, elsősorban felsőoktatásban tanuló hallgatók vehetnek részt, akik 2-3 fős csapatokban, az NI ipari technológiájával tervezik és építik meg robotjukat, hogy az képes legyen a versenykiírásban megadott feladatokat elvégezni. Az első 25 regisztrált csapatnak az NI biztosítja a versenyhez szükséges eszközöket, a nyertes csapatot pedig szponzoráljuk, hogy kijusson a nemzetközi döntőre, Indiába.

A regionális forduló után irány India!

A verseny időpontja: 2016. április 22-23.

Helyszín: Debrecen

Honlap: http://hungary.ni.com/wro

Regisztrációs határidő: 2016. január 15.